Osobní profil ondraK | 30.08.2009 20:27
Radek Leon leon.1@seznam.cz 30.08.2009 / 20:24

1.B. skupina D
plně souhlasím s názorem p.Hešíka a ostatních diskutujících na téma Olešnice a p.Buřič.
Je to neskutečná prasárna co se v Olešnici děje. Mužstvo které tam jede by mělo zvážit jestli opravdu nastoupit a nebo raději zápas kontumovat a zaplatit pokutu. Je jasné že vše co si tam píštaly dovolí je jen díky pozici p.Buřiče ne díky penězům protože ty nikdy v Olešnici nebyli a nebudou a za salám se už dneska pro domácí nepíská.
Osobní profil ondraK | 30.08.2009 20:05
A něco z diskuze na JF pro ty, kteří nemohli vidět na vlastní oči zápasík mezi Ole a Suchdolem:

"Luboš Hešík tajemnik@meu.suchdol.cz 30.08.2009 / 19:49

I.B. Olešnice - Suchdol 2:1 (2:1), další stoprocentní šance 1:1, hostům neuznán regulérní gol, 5 minut před koncem "pro jistotu" vyloučen hostující hráč, technická zona hostí "vyčištěna" ( deset minut se nehrálo, nastaveny tři minuty, první poločas zkrácen o dvě a půl minuty a bez nastavení).....komentář netřeba, kdo byl někdy v Olešnici, ví co se dělo.....nekomentuji rozhodčí, nemá to cenu....navrhuji, aby všechny domácí zápasy Olešnice se fyzicky nehrály, Olešnici byly připsány všechny body za domácí zápasy předem, delegovaným rozhodčím odeslány odměny za pískání na účty, hostující mužstva ušetří červené karty, budou mít kompletní kádry a vedení pro další zápasy,disciplinárka bude bez práce... Olešnici doporučit vytvořit dvě mužstva, dát obě do samostatné soutěže a hrát mezi sebou....nejmenovaný přítomný trenér mužstva, které tam zanedlouho hraje prohlásil, že je lepší tam poslat starou gardu neaktivních hráčů, která si v kabině před zápasem vylosuje, kdo bude vyloučen a za co... ....trefně vystiženo... "
Osobní profil gaži | 30.08.2009 12:14
pro all.v sekci muži A článek vydaný magazínem JF.Kurňa kdo tam říkal že máme Simbada ,zase ta kázeň
Osobní profil Dave | 28.08.2009 12:47
pro futboléry: tak pánové doufám že zítra zaberete a Ledenice porázíte... zatím zdar
Osobní profil bebe | 27.08.2009 9:56
MaraN: no jasně, to je asi jiná třída ten jejich fotbal, ale aspoň klucí zkusili zase něco silnějšího, hlavně že jste si zahráli ........ jo a prý máš už naše průkazy? Já tu v pátek nebudu, ale potom příležitostně si ho vemu, ale v neděli už náš mistrák stihu..........
Osobní profil MaraN | 27.08.2009 8:41
bebe: no st.přípravka 5:1 prohra - ale měli samé kluky r.99 a hráli výborně. Veděli o sobě dávali si to prostě o dvě třídy jinde. Paradox že nám nejlépe hrajou kluci r.01. Ml.žáci 3:2 prohra.
Osobní profil bebe | 27.08.2009 7:11
MaraN: tak jak to včera dopadlo v Rapšachu?
Osobní profil Dave | 26.08.2009 14:26
pro Kanonyr: to je pravda, akorát soužěž je malinko jiná ale zase to pískají páni v černém to je stejné (teda někdy ve žlutém, zeleném.... )
jo teď se mi dostala do ruky tak do půl hoďky to tam snad budeš mít
Osobní profil Kanonyr | 26.08.2009 14:04
Dave: Tak mam dojem ze by sis nepohorsil.. sel bys z mancaftu (1 bod skore 2:8) do mancaftu (0 bodu skore 2:7) cili jista podoba tady je..
Osobní profil bebe | 26.08.2009 12:33
ALL: dnes přátelský zápas Policie ČR (páteční fotbalisti) + německý hosté Domečku Trh. Sviny, na staďáku od 15.00 hod, pak
Osobní profil MaraN | 26.08.2009 11:52
ALL: dnes přátelský zápas st.přípravka + ml.žáci v Rapšachu s mužstvem Dukly Praha !!! Autobus jede v 15:30 .
Osobní profil Dave | 26.08.2009 8:40
pro Kanonyr: jo do kabiny se zajdu tak akorát podívat
Osobní profil Kanonyr | 26.08.2009 8:30
Dave: takze te cekam do tydne v kabine Spartaku! Jinak ja jsem ted v hrube priprave.. neni cas na ladeni strun
Osobní profil Dave | 26.08.2009 8:28
pro Kanonyr: až ji dostanu tak Ti hned písnu ju??? Jinak včera trenal, dozvěděl jsem se spoustu novinek a jsem z toho dost rozladěnej... ale to je na delší povídání...
Osobní profil Kanonyr | 26.08.2009 8:05